top of page

Náš přístup

Zajímá Vás, jak probíhá terapie a co můžete u nás očekávat? Přečtěte si níže o našem přístupu k práci, klientům a fyzioterapii obecně.

 

Pokud na nás budete mít nějaké otázky, zkuste se podívat na nejčastější dotazy, případně nás neváhejte kontaktovat, na všechny dotazy co nejrychleji odpovíme. 

iStock-1216044581.jpg

ÚVODNÍ ROZHOVOR

Ve Physiohub si uvědomujeme, jak málo času je v dnešní medicíně věnováno rozhovoru s pacientem. Často jsme tak první, kdo Vás opravdu vyslechne a projde s Vámi pečlivě časovou osu Vašich bolestí včetně často opomíjených psychosociálních vlivů. Vždy se snažíme vytvářet terapeutický vztah založený na důvěře od samého počátku. 

PRECIZNÍ DIAGNOSTIKA

Nahlížení na člověka jako na jeden celek je pro nás samozřejmostí, a proto je následné fyzioterapeutické vyšetření vždy komplexní. Již v průběhu diagnostiky s Vámi budeme komunikovat jednotlivá omezení, která se následně budeme snažit odstranit a zároveň nám budou sloužit jako zpětná vazba vývoje Vašeho stavu.

STANOVENÍ REÁLNÝCH CÍLŮ

Rádi pomáháme našim klientům dosahovat jejich vysněných cílů. To je zároveň z našeho pohledu podstatou kvalitní léčby, neboť rehabilitace bez stanoveného reálného cíle nemůže nabrat ten správný směr.

TERAPIE

Věříme, že dobrá fyzioterapie nekončí hranicemi naší ordinace. Pacient je u nás aktivním účastníkem léčby, a proto si vždy necháváme dostatek prostoru pro vysvětlení mechanismů vzniku bolesti a navrhovaných řešení. Následně se snažíme zasazovat terapii do Vašeho života tak, aby se stala jeho součástí a vy tak mohli předcházet navrácení obtíží. 

NA ZÁVĚR

Stále naše služby zlepšujeme a investujeme mnoho prostředků do dalšího vzdělání, abychom poskytovali služby dle nejmodernějších metod. Na každého pacienta máme dostatek času a máme pouze tolik klientů za den, kolik můžeme zvládnout bez toho, aby se ztrácelo nadšení pro naši práci nebo se snižovala kvalita péče, kterou Vám dáváme.

Výsledek Vám nikdy nemůžeme zaručit, ale vždy se budeme maximálně snažit!

bottom of page